Otevřený dopis předsedy klubu.

 

 

 

 

 

KLUB CHOVATELŮ GIGANTŮ A OSTATNÍCH VÝSTAVNÍCH HOLUBŮ VZNIKLÝCH NA BÁZI HOLUBA POŠTOVNÍHO

Vážení přátelé chovatelé,

dovolte mi, abych vám jménem svým a jménem výboru klubu poděkoval za práci, kterou pro náš společný koníček, pro naše holuby celý rok děláte. Naším společným cílem, je odchovat holoubky, kteří budou splňovat nejen naše požadavky a představy, ale především se v co možná největší míře přiblíží stanovenému standardu. Základem dobrých výsledků v odchovech je každodenní práce nás všech. Vyvrcholením naší celoroční práce je společná výstava, kde si můžeme naše odchovy, ale i ostatní holuby vystavit a zhodnotit jak se nám chovatelsky daří.

1.mezinárodní výstava holubů Giant Homer, která se uskuteční dne 14. – 15. ledna 2022 v Lysé nad Labem je zároveň i naší klubovou speciálkou a  naší společnou velmi prestižní  výstavou. Jak všichni pevně věříme, bude i výstavou úspěšnou pro náš klub. O úspěchu této výstavy rozhodnete i vy svou účastí. Výbor klubu se těší na setkání s vámi v Lysé nad Labem. Uzávěrka přihlášek je 24. 12. 2021.

Zároveň dovolte, abych jménem výboru klubu  vám a vašim rodinám touto cestou popřát krásné prožití svátků Vánočních,  mnoho zdraví, životního a chovatelského štěstí v roce 2022.

 

  Jaroslav Kohout – předseda klubu