Změna termínu Celostátní výstavu výletků gigantů a výstavních holubů vzniklých na bázi holuba poštovního 2020

Vážení přátelé,
od pondělí 5. října 2020 0.00 hodin platí na území České republiky nouzový stav z důvodu zhoršení epidemické situace v souvislosti s výskytem koronaviru SARS-CoV-2, a to na dobu 30 dnů, přičemž se vzhledem k aktuální situaci lze předpokládat, že dojde k prodloužení nouzového stavu a s ním spojených krizových mimořádných omezujících opatření.

Na základě výše uvedeného vedení klubu chovatelů holubů Giant Homer a ostatních výstavních holubů vzniklých na bázi holuba poštovního v České republice rozhodlo přeložit plánovanou Celostátní výstavu výletků gigantů a výstavních holubů vzniklých na bázi holuba poštovního 2020, která se měla konat  dne 7 .listopadu 2020 ve výstavní hale v Újezdě u Brna.

Vedení klubu se pokusí najít jiný vhodný termín s ohledem na aktuální vývoj epidemické situace. Ve hře je několik možností organizace, včetně možnosti pouze jednodenní akce s posouzením a odjezdem domů v prosinci, případně lednu 2021. Na výstavu je přihlášeno více než 270 holubů, V případě změny epidemické situace a plošných omezujících opatření vás budeme včas informovat o možném pořádání této výstavy.

 
Vedení klubu chovatelů holubů Giant Homer a ostatních výstavních holubů vzniklých na bázi holuba poštovního v České republice.