Celostátní speciální výstava klubu a prezentace klubu Náš chovatel 2024 – čestné ceny

Vážení chovatelé,

ve dnech 12. -13. 1. 2024 se tradičně na výstavišti v Lysé nad Labem v rámci středočeské krajské výstavy Náš Chovatel konala 2 speciální výstava klubu. Na této výstavě jsou prezentovány holubářské kluby a je skvělé být součástí této velké holubářské rodiny. Náš klub se na této výstavě prezentoval klubovým stánkem a trhem holubů členů klubu. Za přípravu stánku a zázemí děkujeme výstavišti Lysá nad Labem. Stánek sloužil i jako informační bod a byl místem pro přátelská chovatelská setkání. Přinášíme vám pár fotografií zachycujících atmosféru tohoto jedinečného chovatelského setkání a také prezentaci chovatelů a holubů s oceněním Čestná cena.

Americký výstavní – modrý pruhový chovatel David Heinz, strak chovatel Jaroslav Kohout

Gigant – žlutý chovatel Václav Švehla, žlutá dominantní chovatel Vladimír Kuchynka, andaluský chovatel Milan Maruška, mandlový chovatel Václav Švehla, mandlový chovatel Václav Švehla, modrý bělouš chovatel Luděk Pokorný, modrý bělouš chovatel Ondřej Matouš, modrý pruhový chovatel Radek Hampl a modrý kapratý chovatel Miroslav Kajuk.