Návštěva členů klubu na Speciální výstavě Klubu Giant Homer-Freunde Deutschland von 2003 e. V.

Na základě vřelé písemnosti vedení německého klubu Giant Homer-Freunde Deutschland von 2003 e. V. , který v letošním roce slaví významné výročí 20 let od založení klubu, bylo vedení klubu pozváno na výroční schůzi klubu a speciální výstavu klubu. V sobotu dne 16.12. odjeli zástupci našeho klubu – předseda klubu Jaroslav Kohout a vzdělavatel klubu Radek Hampl na přátelské setkání. Klubová výroční schůze a výstava klubu se konaly v ve dnech 16. do 17. prosince se v Meyenburgu na severu Braniborska nad Berlínem. V malé útulné výstavní hale se konala hlavní speciální show k 20. výročí klubu. Ředitelem výstavy byl Dave Weckwerth. Výstava byla skvěle zorganizována a připravena pro cca. 350 gigantů. Součástí výstavy byl trh se zvířaty členů klubu. Vše se neslo v přátelském duchu a pohodové atmosféře. Rádi bychom touto cestou poděkovali za pozvání a přátelské přijetí ze kterého bylo patrné prohlubující se vzájemné vztahy mezi oběma kluby. Přejeme našim přátelům další spokojené roky v klubovém prostředí a mnoho úspěchů v chovu na domácí a i zahraniční scéně.

rep_KatalogA4_2spKATALOG19-1